تبلیغات
BEHTARINHA - Biography Ali Abdolmaleki

BEHTARINHA

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد

شنبه 4 شهریور 1391

Biography Ali Abdolmaleki

نویسنده: MEHRDAD NA   طبقه بندی: زندگی نامه خوانندگان پاپ داخل ایران، 


زندگینامه خواننده محبوب و خوش صدا علی عبدالمالکی
علی عبدالمالکی در سال 1363 در تهران متولد شد.پدرش را در دوران کودکی از دست داد و تنها مونس و همدمش مادرش شد.نخستین فعالیت هایش با خواندن آهنگ هایی شاد و برای مراسم عروسی خواند که میتوان به آهنگ "تو فقط اشاره کن" اشاره کرد.این آهنگ چندی پیش در تمامی سایتهای موزیک قرار گرفت که باعث اعتراضاتی به علی عبدالمالکی شد.
پس از چندی با شرکت در کلاس های موسیقی با سازهای کیبورد و گیتار آشنا شد و به این سازها تسلط کامل پیدا کرد.آهنگ "بی تو دارم میمیرم" را نیز خودش تنهایی و با گیتاری که به دست داشت خواند.آهنگ "مکن ناز" هم کمی بعد خواند.
قبل از اینکه وارد دنیای خوانندگی شود فوتبالیست بود و در پست دروازه بان بازی میکرد.
در سال 80 با کامران (که بعدها کامران خود را دی جی کامران خواند) چند آهنگ با هم خواندند.آهنگ "الهی" و "عشقمو بپذیر" آهنگهایی بود که این دو با هم خواندند ولی در هیچ سایتی پخش نشد تا اینکه پس از مشهور شدن علی عبدالمالکی این 2 آهنگ توسط کامران در سایتهای موزیک پخش شد که باعث ضربه شدیدی به علی عبدالمالکی شد.چون خیلیها فکر میکردند این آهنگها را جدیدا علی عبدالمالکی خوانده است.
در سال 83 با سید سروش طباطبایی (دی جی سروش اس جی ترک) آشنا شد.ولی اون موقع علی به دنبال خوانندگی به صورت جدی نبود تا اینکه در سال 86 علی عبدالمالکی و دی جی سروش یک آهنگ به صورت تستی با هم ساختند و اسم آن را "نفرین" گذاشتند.پس از مدتها این آهنگ پخش شد که به دلیل کیفیت پایین و تستی بودن آن مورد انتقاد قرار گرفت.
در اسفند سال 86 علی عبدالمالکی گمنام و دی جی سروش (که قبل از این آلبوم کمتر کسی او را میشناخت) آلبومی به نام "خدانشناس" ساختند و وارد اینترنت کردند که این آلبوم هیاهویی به پا کرد.سبک جدید این آلبوم و استفاده از فضاهای کامپیوتری و سبک آهنگهای ترکی باعث استقبال بیش از حد از این آلبوم شد.تکستهای دی جی سروش در بین آهنگها نظر بسیاری از طرفداران موسیقی را به خودش جذب کرد.این آلبوم 8 ترکی با تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و آهنگسازی و ترانه سرایی علی عبدالمالکی تا مدتها در هر ماشینی شنیده میشد.
علت اصلی موفقیت این آلبوم صدای عالی و سوزدار علی عبدالمالکی و تنظیم فوق استثنایی دی جی سروش بود که زوجی رویایی تشکیل دادند.پس از آن دی جی سروش و علی عبدالمالکی در چند آهنگ با هم فیت داشتند.
ولی این پایان کار نبود.در اردیبهشت سال 87 علی عبدالمالکی و دی جی سروش آلبوم دیگری با هم ساختند که 10 ترک داشت.در این آلبوم علی عبدالمالکی در یک آهنگ شبیه ساز آهنگ مهستی با ایمان ظهراب فیت داشت.2 آهنگ رمیکس مهستی نیز در این آلبوم (در سالی که تازه مهستی فوت کرده بود) باعث توجه بیشتر به این آلبوم شد.این آلبوم که "نامسلمون" نام داشت و به صورت غیر رسمی بود موسیقی ایران را لرزاند.تا جایی که علی عبدالمالکی بهترین خواننده غیر مجاز سال 87 موسیقی ایران شد.
علی عبدالمالکی پس از موفقیت این 2 آلبوم در سال 87 چندین تک آهنگ مثل "لباس عروست رخت عزاته" و "تا کی باید" پخش کرد که استقبال زیادی از آن شد ولی پس از این چند آهنگ بود که علی عبدالمالکی مدتها سکوت کرد و به دنبال مجوز کارهایش رفت.
تا به حال تک آهنگ های زیادی مثل "به پای حرفام"، "اشک نریز" و... به اسم علی عبدالمالکی پخش شده که هیچ کدام از این خواننده محبوب نیست!
علی عبدالماکی تا الآن مجرد هست و غذای مورد علاقه اش نیز قرمه سبزی هست.از میان خوانندگان به صدای معین علاقه خاصی دارد با اینکه خودش هم میدونه سبک این دو هیچ شباهتی به هم ندارد.
از اواسط سال 87 احتمال های زیادی در مورد آلبوم جدید علی عبدالمالکی در سایت های موزیک دیده شد و هر بار قول انتشار این آلبوم در ماه آینده دادن که با گذشت 1 ماه از سال 89 هنوز این اتفاق رخ نداده!!!
شایعات زیادی در مورد آلبومش هست که به هیچ وجه این اخبار درست نیست و فقط باید منتظر آلبوم بود.چون علی عبدالمالکی هیچ توضیحی در مورد آلبومش نداده است.
اما آنچه مسلم است حضور دو تنظیم کننده برجسته کشورمان به نام های دی جی سروش و الیاس شیرزاد میباشد.
علی عبدالمالکی هیچ سایتی متعلق به خودش ندارد و تمام سایت هایی که ادعای همکاری با علی عبدالمالکی دارند توسط طرفداران این خواننده محبوب ساخته شده است!
اما به زودی سایت رسمی علی عبدالمالکی توسط دوستان نزدیک علی افتتاح میشود تا به همه شایعات پایان بدهد.
اخباری مبنی بر جدایی علی و دی جی سروش نیز در بیشتر سایتها زده شده که این اخبار کذب محض است.
علی عبدالمالکی علاوه بر خوانندگی ترانه سرایی و آهنگسازی نیز برای خوانندگان دیگر انجام میدهد که میتوان به سوده،فرهاد نوری، پوریا عرفانی، محمد مالکی، یاسر رشادی و... اشاره کرد.
نزدیک 2 سال هست که به دنبال مجوز سومین آلبوم خود میباشد که هر بار با مخالفتهای وزارت ارشاد روبرو بوده است.ولی با توجه به مجوز دادن چند آلبوم اخیر و باز شدن فضای موسیقی، آلبوم علی عبدالمالکی نیز در آینده ای خیلی نزدیک به صورت رسمی پخش خواهد شد.
از کشور ترکیه خیلی خوشش میاد و دوست دارد حتما به این کشور سفر کند.از کشور آمریکا بر خلاف خیلیها بدش میاد!
به خاطر مجوز گرفتن و نخواندن آهنگ جدید پس از مدتها علی عبدالمالکی تصمیم گرفت آهنگ "فدات شم" را که چند سال پیش خوانده بود دوباره میکس کند و در اختیار علاقه مندانش بگذارد.در حالی که این آهنگ هنوز میکس و مستر نهایی نشده بود!
در آبان سال 88 نیز تک آهنگ "خدانگهدار" از آلبوم جدید علی عبدالمالکی لو رفت.این آهنگ به صورت ماکت بود و هنوز هیچ تنظیمی روی آن نشده بود ولی صدای عالی علی عبدالمالکی همه بار آهنگ رو به بار کشید.
در نیمه دوم سال 88 علی عبدالمالکی ماه های پرکاری داشت.آهنگسازی و ترانه سرایی برای چند خواننده و دادن 6 آهنگ جدید واقعا عبدالمالکی را پس از ماه ها دوری دوباره به رده اول موسیقی آورد.
علی عبدالمالکی تصمیم گرفت فضای کارش را عوض کند و خواندن در سبکهای دیگر را نیز تجربه کند.خواندن آهنگ شادی مثل "یعنی دوستم نداشتی" که بسیار مخالف و موافق داشت و همکاری با الیاس شیرزاد باعث شایعات فراوان جدایی او و دی جی سروش شد.در حالی که این دی جی سروش بود که به علی عبدالمالکی پیشنهاد کرده بود با تنظیم کننده های دیگر هم کار کند.
سبک غمگین نیز علی عبدالمالکی تجربه کرد.خواندن 2 آهنگ فوق عاشقانه و غمگین مانند "خدانگهدار" و "یه دل شکوندم" باعث محبوبیت بیش از پیش علی عبدالمالکی شد.
علی عبدالمالکی همچنین با تنظیم کننده های دیگر و به نامی همچون آرمیک(که دارای سبک جهانی میباشد)، الیاس شیرزاد، علی رهبری و بابک مافی کار کرد.شایعه هایی نیز در مورد همکاری او با سیروان خسروی نیز به گوش میرسد.
مهدی پوران نیز از خواننده هایی هست که سعی کرده در کارهایش تا حدودی از علی عبدالمالکی تقلید بکند.با اینکه صدای این دو قابل تشخیص هست.
آهنگ "دلم" او دارای ترانه ای فوق العاده بود که در ادامه آهنگ "دلکم" ساخته شده است که این آهنگ به مراتب بالاتر از آهنگ قبلی بود.تنظیم کننده این آهنگ علی رهبری بود.
معمولا اگه میخواد کاری بکند میگه "اگه حسودا بذارن"!
از کلیپ های خارجی خوشش میاد ولی با کلیپ های ایرانی اصلا حال نمیکند.
تا به حال هیچ کلیپی از کارهایش بیرون نداده است اگر کار تصویری داشته است یا در استودیو یا پارک خوانده است و آن هم با گیتار

نظرات() 
timenauts hack
چهارشنبه 27 دی 1396 10:18 ب.ظ
من فکر می کنم مدیر این وب سایت در واقع سخت کار می کند
صفحه وب خود را، از آنجا که در اینجا هر چیز با کیفیت مبتنی بر داده ها است.
What causes pain in the back of the heel?
شنبه 25 شهریور 1396 07:45 ب.ظ
Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot approximately this,
like you wrote the e-book in it or something. I think
that you just can do with some p.c. to power
the message house a little bit, however other than that, this is excellent blog.
A fantastic read. I will definitely be back.
http://plaza.rakuten.co.jp
یکشنبه 15 مرداد 1396 07:51 ق.ظ
Yes! Finally something about foot pain icd 10.
BHW
جمعه 1 اردیبهشت 1396 10:08 ق.ظ
I'm extremely inspired along with your writing skills and
also with the structure for your weblog. Is that this
a paid theme or did you modify it yourself? Either way keep up the excellent high quality
writing, it is uncommon to see a nice weblog like this one nowadays..
negar
جمعه 29 آبان 1394 04:19 ق.ظ
Zamane daghigh pakhsh albome khodanashnas key bud?! Ruze sho migam
fati
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:39 ق.ظ
mikhastam begam ahangi bekhon ke adama be eshgheshon iman dashte bashan o be ahdashon payband mamnon
fati
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:35 ق.ظ
rasti eshghe manam ham esme shomast.sedston marhame deltangiyame
fati
یکشنبه 15 شهریور 1394 02:32 ق.ظ
slm ali jon mano eshgham asheghe ahangatim
kamran
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 01:43 ق.ظ
ali ahagat esmian man qaboolet daram;)
جمعه 8 آذر 1392 11:52 ب.ظ
Salam ali man danial hastam ke ghabl az lhanamdeh shodanet baraye tamrin mioomadi khoneye ma , az dastet bad jori narahatam chon oomadam dare khonaton be man ke refighet boodam mahal nazashti , khodeto gom kardi
جمعه 8 آذر 1392 11:51 ب.ظ
Salam ali man danial hastam ke ghabl az lhanamdeh shodanet baraye tamrin mioomadi khoneye ma , az dastet bad jori narahatam chon oomadam dare khonaton be man ke refighet boodam mahal nazashti , khodeto gom kardi
atefe
جمعه 3 آبان 1392 05:01 ب.ظ
Salam Vaghan ahangat ghashange kheili duseshun daram kheili ba ehsase
saba
پنجشنبه 2 آبان 1392 11:43 ب.ظ
ali man bedone to nemitoonam zendegi konam kheiliiiiiii asheghetam tanha eshghe zendegimi...ali man bedone to nemitoonam zendegi konam kheiliiiiiii asheghetam tanha eshghe zendegimi...ali man bedone to nemitoonam zendegi konam kheiliiiiiii asheghetam tanha eshghe zendegimi...ali man bedone to nemitoonam zendegi konam kheiliiiiiii asheghetam tanha eshghe zendegimi...
saba
پنجشنبه 2 آبان 1392 11:37 ب.ظ
asheghetam allllllliiiii joooon nafase maniiii boooooooooooossssss
امیرشهریار
پنجشنبه 13 تیر 1392 10:49 ب.ظ
salam duste aziz manam seday abdulmaleki ro dust darram v ba sedaye aghaye moein zendegi mikonam , khudam ham kar avaz mikunam ,ke bazi az karam to vebam hastesh , k agar tashrif biyarid vebam khoshhal missham....
یکشنبه 19 خرداد 1392 06:39 ب.ظ
salam alijan fogolade hasti man ashege ahange hey to hastom doset daram ye donya
bahare
دوشنبه 6 خرداد 1392 04:58 ب.ظ
salam ali ahangat divonam mikone hich vaght nashode ahangato goooooooooosh konam o gerye nakonam
bahare
دوشنبه 6 خرداد 1392 04:58 ب.ظ
salam ali ahangat divonam mikone hich vaght nashode ahangato goooooooooosh konam o gerye nakonam
samira
شنبه 21 اردیبهشت 1392 10:03 ق.ظ
واقعا که علی ‏..نامرد!‏
neda
یکشنبه 18 فروردین 1392 03:53 ب.ظ
to fogholadehi chon midooni ke chi mikhooni
mona
چهارشنبه 16 اسفند 1391 12:58 ق.ظ
kashki khodetam ghalbetam mesle ahangat ghashang bod
sara
چهارشنبه 16 اسفند 1391 12:55 ق.ظ
salam ali sedat ghashange matne ahangatam dost daram.vali az shakhsiatet motenaferamayadete to khonat janat abad
parinaz
دوشنبه 30 بهمن 1391 01:30 ب.ظ
خیلی صداتونو دوست دارم بهم آرامش میده
neda
شنبه 28 بهمن 1391 02:09 ب.ظ
ILooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooVYOU
neda
شنبه 30 دی 1391 02:59 ب.ظ
elahi fffffffffffffffffffffffadaye ali besham man
neda
جمعه 29 دی 1391 01:36 ب.ظ
salam ali vaghan eshghe
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :